رهاسازی 93 گرفتارشده از حوادث ترافیکی و جاده‌ای

رئیس سازمان امداد و نجات هلال‌احمر با اشاره به این که نیروهای امدادی هلال احمر در جاده‌های کشور آماده خدمت‌رسانی به شهروندان هستند از رهاسازی 93 مصدوم و گرفتار شده از حوادث ترافیکی و جاده‌ی خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت؛ مهدی ولی‌پور، رئیس سازمان امداد و نجات هلال‌احمر در خصوص حوادث و سوانح یک هفته گذشته گفت: در یک هفته گذشته 1091 ماموریت در سطح کشور توسط نیروهای امدادی هلال احمر صورت گرفته است و در مجموع به 25 هزار و 464 نفر که متاثر از حوادث و سوانح مختلف بودند، امدادرسانی شد.

وی افزود: در این بازه زمانی 911 نفر توسط نیروهای امدادی نجات داده شدند و 709 مصدوم بوسیله ناوگان زمینی و هوایی جمعیت هلال احمر به مراکز درمانی و بیمارستانی جهت درمان تخصصی منتقل شدند و 15 هزار و 451 نفر نیز به صورت سرپایی تحت مداوا قرار گرفتند.

رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به این که 93 مورد عملیات رهاسازی در جاده های کشور توسط نیروهای امدادی صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: 176 مصدوم و گرفتارشده در سوانح ترافیکی و جاده ای نیز در عملیات‌های تخصصی و فنی رهاسازی نیروهای امدادی هلال احمر نجات داده شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha