حمایت قاطع دستگاه قضایی از جایگاه داران سوخت قانونمند

رییس کل دادگستری استان کرمان در دیدار با نمایندگان جایگاه داران سوخت استان، گفت: دفاع از جایگاه داران سوخت قانونمند در دستور کار دستگاه قضایی استان کرمان قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کرمان؛ حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی در دیدار با نمایندگان جایگاه داران سوخت استان کرمان، گفت: دفاع از جایگاه داران سوخت سالم و قانونمند، در دستور کار دستگاه قضایی استان کرمان قرار داد.

وی افزود: باید از ابزارهای علمی و سامانه‌های مختلف و به روز برای جلوگیری از سوخت گیری های غیرقانونی و قاچاق سوخت استفاده شود.

عالی ترین مقام قضایی استان کرمان تصریح کرد: در سفر به جنوب استان کرمان، شاهد ایجاد صف‌ های طولانی در جایگاه‌ های عرضه سوخت بودیم، که در قالب جلسات مختلف با مسئولان قضایی و اجرایی زمینه‌ های رفع این مشکلات فراهم شد.

اشاره به این مطلب که درصد بالایی از سوخت گیری‌ها از سوی مردم عادی صورت می‌گیرد و بخش بسیار کمی از مراجعان به جایگاه‌های سوخت در پی سوء استفاده و سوخت گیری غیرقانونی هستند، بیان کرد: برای مقابله با قاچاق سوخت و سوخت گیری‌های غیرقانونی باید از ابزارهای علمی و سامانه‌ها به نحوی استفاده شود که مشکلی برای عموم مردم ایجاد نشود.

حجت الاسلام حمیدی، مبارزه با قاچاق سوخت را یک اولویت برشمرد و ابراز داشت: در حوزه مقابله با قاچاق سوخت، باید کارهای اساسی صورت گیرد و به صورت سیستماتیک از قاچاق سوخت جلوگیری شود.

وی با تاکید بر این مطلب که در دستگاه قضایی اصل بر این است که از جایگاه داران سوخت که به صورت قانونی فعالیت می‌ کنند حمایت شود، خاطرنشان کرد: در صورت احراز تخلف از سوی هر فرد در هر جایگاهی، دستگاه قضایی براساس قانون با متخلف یا متخلفان برخورد خواهدکرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha