کلاهبرداری ۱۹۶ میلیونی به بهانه فروش گوشی آیفون در کرمان

رئیس پلیس فتا استان کرمان از شناسایی و دستگیری یک خانم که با راه‌ اندازی صفحه فروش گوشی‌های آیفون در فضای مجازی اقدام به کلاهبرداری ۱۹۶ میلیونی از شهروندان کرده بود، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کرمان؛ سرهنگ محمدرضا رضایی گفت: در پی اعلام شکایت یک جوان کرمانی مبنی بر کلاهبرداری اینترنتی از وی، موضوع تحت بررسی قرار گرفت و مشخص شد این فرد از طریق یک صفحه فروش گوشی‌ های آیفون با وعده قیمت بسیار مناسب، ۱۹۶ میلیون ریال را به حساب عامل راه‌ اندازی این آگهی واریز کرده است، اما این فرد با مسدود کردن ارتباط، دیگر پاسخگوی خریدار نبوده است.

وی افزود: در این راستا ماموران با اقدامات تخصصی متهم دخیل در این نوع کلاهبرداری که خانمی ۳۶ ساله بود را شناسایی و دستگیر کردند که مشخص شد این خانم به همین روش به دنبال کلاهبرداری از افراد بیشتری نیز بوده است.

رئیس پلیس فتا استان کرمان با اشاره به تحویل این متهم به مراجع قضایی، تاکید کرد: بارها با انتشار اینگونه اخبار از شهروندان خواسته ایم به هیچ عنوان فریب تبلیغات اغوا کننده و دروغین خریدهای اینترنتی با قیمت های ارزان تر یا تخفیفات ویژه را نخورند و برای انجام خریدهای اینترنتی حتماً از سایت های دارای نماد اعتماد الکترونیک استفاده کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha